Namaste, Namaskar, Dzień dobry!

Myślisz o ekspansji zagranicznej swojego biznesu i zastanawiasz się czy Indie to dobry kierunek? A może po prostu interesujesz się Indiami i chcesz dowiedzieć się jak działa prawo w tak dużym i zróżnicowanym kraju? Dobrze trafiłeś – ten blog jest właśnie dla Ciebie!

Indie w Polsce najczęściej kojarzą się głównie z egzotycznym kierunkiem turystycznym i orientalną kuchnią. Pomimo jednak, że mamy do czynienia z piątą gospodarką świata, liczącą ponad miliard populacji, kraj ten przez polskich przedsiębiorców w przeszłości nie był kojarzony jako rynek, którym warto się zainteresować planując ekspansję zagraniczną.

Jednak w ostatnim czasie zainteresowanie rozwijaniem polskiego biznesu w Indiach wyraźnie wzrasta. Wciąż jednak pewną barierą jest deficyt wiedzy praktycznej, która przybliżyłaby realia organizacyjne i prawne prowadzenia biznesu w Indiach. Niniejszym blogiem chciałabym wyjść temu naprzeciw, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pokazać, że indyjskie przepisy prawne nie są tak odległe jak wskazywałaby na to odległość na mapie.

Photo

About Post Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*